מערכות סולאריות

מערכות סולאריות הן מערכות המותקנות על גגות של בתים או בניינים ומייצרות חשמל באמצעות אנרגיית השמש.
אחד השימושים מערכת סולארית הוא חימום מים מרכזי באמצעות ניצול אנרגיה מתחדשת וחיסכון כלכלי.
מערכות סולאריות לא מיועדות רק למי שמעוניין לחסוך בחשמל, אלא גם לאנשים המתגוררים במקומות מרוחקים שאינם מחוברים לרשת החשמל הארצית.

איך עובדת מערכת סולארית?

לרוב, מערכת סולארית כוללת קולטי שמש המונחים על הגג ודוודים נפרדים או לחילופין מיכל אגירה גדול בהם נאגרים המים החמים המסופקים לדיירי הבית. כל מערכת מגיעה עם משאבה אחת או שתיים, זאת בהתאם למספר הקומות בבניין בו תותקן המערכת הסולארית.
תפקיד המשאבות הוא להזרים את המים המחוממים אל הדירות. המשאבות, מותקנות בצמוד לקולטים והן מופעלות על ידי תרמוסטט הקובע האם להזרים מים חמים בהתאם לטמפרטורה הנמדדת במערכת.

חשיבות ההתקנה:

היבט חשוב במיוחד בשמירה על המערכת הסולארית הוא התקנה על ידי בעל מקצוע מנוסה ומיומן המתמחה בהתקנת מערכות סולאריות.
על המתקין למקם את הקולטים בצורה כזו שצל לא ייפול עליהם ויפריע לקליטת השמש, כמו כן עליו לעגן את המערכת כך שלא יגרם לה נזק מרוחות וסערות ועוד.

כמו כן, גם את התחזוקה השוטפת של המערכת מומלץ לבצע באמצעות בעל מקצוע.
כך למשל, שטיפה של מערכת סולארית כוללת ריקון של המים בקולטים, שטיפה בלחץ והחזרת הקולטים למקום. שטיפה לא מקצועית עלולה לגרום לפגיעה ביכולת המערכת לספק מים חמים.

חברת "בוחניק" מספקת שירותי התקנה, תיקון ותחזוקה שוטפת של מערכות סולאריות. לחברה ותק של למעלה מ-40 שנים בתחום והיא מעסיקה עובדים מנוסים, מקצועיים ומיומנים.

נשמח לעמוד לרשותכם.

ממליצים עלינו

שירותים נוספים

שירותים

התקנת דודי שמש וחשמל

התקנה או החלפה של דודי שמש וחשמל דורשת עבודה מקצועית ויסודית של מתקין הדוודים. התקנה לא מקצועית עלולה לגרום לנזק למערכת הדוד, למערכת החשמל בבית

שירותים

התקנת שסתום אל חוזר לשעוני מים

כחלק מהשירותים המוענקים על ידי חברת "בוחניק" אנו מבצעים התקנות של שסתומי אל חוזר לשעוני מים. צריכת מים נקבעת על פי קריאות מד המים, המים

שירותים

שירותי אינסטלציה

מערכת האינסטלציה היא אחת המערכות המורכבות והחשובות ביותר בבית. הצנרת אחראית על זרימת המים בבית, תפקידה לשרת את דיירי הבית בכל חודשי השנה והיא זו

מתי אנחנו זמינים?

יום בשבועשעות פעילות
ראשון19:00 - 07:00
שני19:00 - 07:00
שלישי19:00 - 07:00
רביעי19:00 - 07:00
חמישי19:00 - 07:00
שישי13:00 - 07:00

הזמינו שירות בפייסובק

חלק מהלקוחות שלנו